GEWONE LEDEN

De leden zijn geregistreerd als arts volgens de wet BIG en als medisch specialist ingeschreven of ingeschreven geweest in het register van de MSRC of de HVRC. Zij hebben voldaan aan de eisen die zijn verbonden aan de toelating tot het gewone lidmaatschap of tot herregistratie als gewoon lid, zoals die in het huishoudelijk reglement zijn geformuleerd.

 

ZOEKCRITERIUM

Het zoekcriterium is het specialisme. Klik op een van de onderstaande specialismen om het filter toe te passen binnen het ‘gewone leden’ bestand.

Let op:

De vermelding CR betekent dat de deskundige gecertificeerd is en expertises doet in de context van Civiel Recht.

De vermelding BR betekent dat de deskundige gecertificeerd is en expertises doet in de context van Bestuurs Recht.

 

  • Bakens, J.A.M.   [CR]

    orthopedisch chirurg
    Praktijk voor Fysiotherapie Wehl-Beek, Didamseweg 22-c, 7031 AL Wehl0314-681858h.bakens@planet.nl
  • Barendregt, Dr. W.B.   [CR]

    vaatchirurg/longchirurg
    Canisius Wilhelmina Ziekenhuis Postbus 9015, 6500 GS Nijmegenwbbarendregt@cwz.nl
  • Bernsen, Dr. H.J.J.A.   [CR]

    neuroloog
    Canisius Wilhelmina Ziekenhuis Postbus 9015, 6500 GS Nijmegenh.bernsen@cwz.nl
  • Blanken, W.C.G.   [BR]

    revalidatiearts
    Hoofdstraat 189, 3971 KL Driebergensecretariaat@medischadviseurs.com
  • Bleeker, J.C.   [CR]

    oogarts
    LUMC Leiden en Antonius Ziekenhuis075-6401856oog@jcbleeker.demon.nl
  • Borggreve, A.G.M.   [CR]

    neuroloog
    ZGT Hengelo Geerdinksweg 141, 7555 DL Hengelo074-2905348f.borggreve@zgt.nl
  • Bouma, Dr. G.J.   [CR]

    neurochirurg
    AMC / OLVG Postbus 9243, 1006 AE Amsterdam g.bouma@olvg.nl
  • Bouwels, L.H.R. [CR]

    cardioloog
    Loksheuvelseweg 5, 6611 KD OVERASSELT024-6221937 / 06-55107858lbouwels@gmail.com
  • Brenkman, Dr. C.J.   [CR]

    KNO-arts
    0654338538brenkman@inter.nl.net
  • Brouwer, Drs. F.M.   [BR]

    bedrijfs- en verzekeringsarts
    Duinvoetlaan 14-A, 2243 GL Wassenaarfrank.m.brouwer@gmail.com
  • Bruggen, dr. J.P. ter    [BR]

    neuroloog
    Jeroen Bosch Ziekenhuis, Henri Dunantstraat 1, 5223 GZ DEN BOSCHpoli 073-5532325j.t.bruggen@jbz.nlwww.JBZ.nl
  • Bruijninckx, Dr. C.M.A.   [CR]

    chirurg, vaatchirurg, gerechtelijk deskundige
    010-2183144cmabrx@gmail.com
  • Buiten, drs. D.G.    [BR]

    Psychiater
    Medisch Spectrum Twente, Postbus 50000, 7500 KA ENSCHEDE06 31751130d.buiten@mst.nl
  • Burgers, drs. A.M.J.    [CR]

    Orthopedisch chirurg
    Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis06-53407500burgers@mac.com
  • Dellemijn, Dr. P.L.I.   [BR/CR]

    neuroloog
    Expertise Centrum Neurologie, Provincialeweg 44, 5503 HG Veldhoven040-2306850info@expertisecentrumneurologie.nlhttp://www.behandelcentrumneurologie.nl
  • van Deurzen, D.F.P.    [CR]

    orthopedisch chirurg
    OLVG , Postbus 95500, 1090 HM Amsterdamd.vandeurzen@olvg.nl / info@oecamsterdam.nl
  • Devilee, R.J.J.   [CR]

    orthopedisch chirurg
    Devimed BV, Postbus 1025, 5512 ZG. Vessum06-30919846devilee@me.com
  • van den Doel, Dr. E.M.H.   [BR/CR]

    neuroloog
    Van den Doel neurologische expertise, Steenhoffstraat 23, 3764 BH Soestsecretariaat@vddoel.nl
  • Droogleever Fortuyn, Dr. H.A.    [CR]

    psychiater niet praktiserend
    Postbus 6005, 5002 AA Tilburginfo@medilibra.nl
  • van Duijn, Dr. E.   [BR]

    psychiater
    Sint Jorisweg 2, 2612 GA Delft015-2607679erikvduijn@icloud.com
  • Dumont, Dr. E.A.W.J.    [CR]

    Plastisch, Reconstructief- en Handchirurg
    Jeroen Bosch Ziekenhuis, Henri Dunantstraat 1, 5223 GZ Den Bosch / Justus Medische Expertise, Boschdijk 1119, 5626 AG Eindhovenewalddumont@gmail.com / info@justus.nl
  • Edixhoven, Dr. Ph.J.   [BR/CR]

    orthopedisch expert, orthopedisch chirurg np
    Medisch Expertisecentrum Dekkerswald, Postbus 66, 6560 AB Groesbeek024-685 95 91 of 06-30 88 89 96accedix@iae.nl
  • Elmans, Drs. L.H.G.J.   [CR]

    orthopedisch chirurg
    Amphia Ziekenhuis, locatie Molengracht Postbus 90158, 4800 RK BREDAelmans@hetnet.nl
  • Elsenburg, Dr. P.H.J.M.   [CR]

    neurochirurg
    Neuro-orthopedisch centrum Prof. Bronkhorstlaan 10, 3723 MB Bilthoven030-2294267info@noc.nlhttp://www.noc.nl
  • Feitz, R.    [CR]

    handchirurg
    Handcentrum, Postbus 615, 3720 AP Bilthovenexpertise@handcentrum.nlhttp://www.handcentrum.nl
  • Foeken, Mw. K.   [BR]

    psychiater
    1461 vx ch de Cagnes, La Gaude Frankrijkk.foeken@wanadoo.fr
  • Gaasbeek, Dr. R.D.A.    [CR]

    orthopedisch chirurg
    Meander Medisch Centrum Amersfoort/Baarnrda.gaasbeek@meandermc.nl
  • Geerlings, Hr. A.H.C.   [CR]

    neuroloog
    Postbus 1126, 3260 AC Oud-Beijerland 0186-602015ahc.geerlings@solcon.nl
  • Giesberts, Mw. A.   [CR]

    orthopedisch chirurg
    Maxima Medisch Centrum De Run 4600, 5500 MB Veldhovena.giesberts@mmc.nl
  • Graamans, Prof.dr. K.   [BR/CR]

    KNO-arts
    Graamans Expertises, Postbus 31134, 6503 CC Nijmegen024 - 388 92 01info@graamans-expertises.nlhttp://www.graamans-expertises.nl
  • Gras, Mw. G.J.M.   [BR]

    psychiater
    De Viersprong, Postbus 7, 4600 AA Halsteren088-7656832gras.psychiater@gmail.com
  • Groenendijk, Mr.drs. J.   [BR/CR]

    psychiater (kinder-en jeugd & volwassenen)
    Mentalmente, Ruysdaelstraat 49 A1-E, 1071 XA, Amsterdam06-49752960c.groenendijk@mentalmente.nlhttp://www.mentalmente.nl
  • Grotenhuis, Prof.dr. J.A.   [CR]

    neurochirurg
    Postbus 9101, 6500 HB Nijmegenj.grotenhuis@nch.umcn.nl
  • Gunning, W.B.    [CR]

    neuroloog
    Oranjelaan 23, 7431 AA Diepenveen06-83709913bgunning@sein.nl
  • Heeg, Dr. M.   [BR/CR]

    orthopedisch chirurg
    Wilhelmina Ziekenhuis Assen Europaweg Zuid 1, 9401 RK Assen0592-325555minne.heeg@wza.nl
  • Henselmans, S.    [BR]

    psychiater
    Psyon- Landelijk expertise bureau voor psychiatrische diagnostiek & advisering, Postbus 69179, 1060 CG Amsterdam088 – 600 31 31info@psyon.nlhttp://www.psyon.nl
  • Hernandez-Dwarkasing, I.S.   [BR]

    psychiater
    WPEX Landelijk expertisebureau, Annie Romeinstraat 18, 5803 AE Venray088-2550650info@wpex.nl
  • Hertzberger, D.P.   [CR]

    cardioloog
    Biesdelselaan 11, 6881 CA Velp (Gld)Hertzberger1@gmail.com
  • van Heugten-Hoogendoorn, M.   [BR]

    verzekeringsarts
    Ceramiquelaan 43, 1031 KG Amsterdammargrietvanheugten@me.com
  • Hoebink, E.A.    [CR]

    orthopeed
    Amphia Ziekenhuis, Molengracht 21, 4818 CK Bredaehoebink@amphia.nl
  • Huitema, drs. G.C.    [CR]

    Orthopedisch chirurg
    Westfriesgasthuis Hoorn/MediLibra, Postbus 6005, 5002 AA, Tilburg06-23425943gchuitema@live.nl
  • Kan, Dr. C.C.   [BR/CR]

    psychiater
    Acaciastraat 64, 6602 EN Wijchen024-6452429 / 06-54210941ascesisbv@gmail.comhttp://www.ascesis.info
  • Kappelle, Prof.dr. L.J.   [CR]

    neuroloog
    UMC Utrecht, Heidelberglaan 100, 3584 CX Utrechtl.kappelle@umcutrecht.nl
  • de Keizer, Dr. G.   [CR]

    chirurg np
    Medische expertise personenschade en beroepsaansprakelijkheid, De Hilver 56, 5052 VL Goirle 013-5333600g.dekeizer@wxs.nl
  • Kemperman, C.J.F.   [BR/CR]

    psychiater
    Ewesheim 3, 9351 KW Leek0594-510427c.kemperman@home.nl
  • Kingma, P.T.D.    [CR]

    Orthopedisch chirurg
    Orthopedisch Expertise Centrum West Nederland ( OECWN), Postbus 484 2100 AL Heemstede06-51819046kingma@oecwn.nlhttp://www.oecwn.nl
  • Knape, Prof.dr. J.T.A.   [CR]

    anesthesioloog
    UMC Utrechtj.knape@umcutrecht.nl
  • Koerselman, Prof.dr. G.F.   [BR/CR]

    psychiater
    Hoogstraat 19, 1381 VS Weespf.koerselman@xs4all.nl
  • Korzec, Dr. A.   [CR]

    psychiater
    MediLibra BV Reguliersgracht 114 hs, 1017 LX Amsterdam info@medilibra.nl
  • Kuipers, R.M.   [CR]

    orthopedisch chirurg
    Terborgseweg 153, 7004 DN Doetinchemrmkuipers@gmail.com
  • de Lange, A.W.   [BR/CR]

    psychiater
    Psyon- Landelijk expertise bureau voor psychiatrische diagnostiek & advisering, Postbus 69179 1060 CG Amsterdam088-6003131info@psyon.nlhttps://psyon.nl
  • van der Lelij, Dr. A.    [CR]

    oogarts-corneaspecialist
    CMH Utrecht, Postbus 90000, 3509 AA Utrechtoog_expertise@xs4all.nl
  • Leunisse – Walboomers, Mw. J.A.F.   [BR]

    verzekeringsarts
    Ad Valorem Postbus 2114, 5260 CC Vught06-49360823info@ad-valorem.nl
  • ter Linden, H.    [CR]

    hand-pols / plastisch chirurg
    Expertisepunt & Flevoziekenhuis Almere06-29244588info@expertisepunt.com
  • van Marle, Prof.dr. H.J.C.   [BR/CR]

    psychiater
    Prinsegracht 41 C, 2512 EW Den Haaghjalmar@xs4all.nl
  • de Mooij, N.J.   [BR/CR]

    psychiater
    Praktijk voor Psychiatrie en Psychotherapie, Den Bruijl 11, 6881 AN Velp026-3638297contact@praktijkdemooij.nl
  • van Mourik, Dr. J.B.   [CR]

    chirurg np
    Boerhaave Medisch Centrum, Hoefslag 3-A, 7213 BV Gorssel
  • Mulder, Dr. J.J.S.    [CR]

    KNO-arts
    UMC st. Radboud, Nijmegenjjsmulder@outlook.com
  • Mulkens, P.M.G.A.W.   [BR]

    neuroloog
    Justus Medisch Centrum, Postbus 6406, 5600 HK Eindhoven; Mulkens Neurologische Expertises, Nieuwe Waalreseweg 69, 5552 EE Valkenswaard040 2141111 / 040-2030318info@justus.nl - mulkensneurologischeexpertises@gmail.com
  • Mutsaers, W.H.J.   [BR/CR]

    psychiater
    Psychiatrische Praktijk Mutsaers, Westerse Drift 101, 9752 LE Haren050-5345043whj7@xs4all.nlhttp://www.psychiatrischeexpertise.nl
  • van Norel, G.J. (Gerrit Jan)   [CR]

    orthopedisch chirurg
    Medisch Expertisecentrum Dekkerswald, Postbus 66, 6560 AB Groesbeek06-51288643norelgjv@mac.com
  • Overweg-Plandsoen, Dr. W.C.G.   [CR]

    (kinder)neuroloog
    info@clarascase.nl
  • Peterse, J.W.   [CR]

    psychiater
    WPEX Landelijk psychiatrisch expertisebureau 088-2550630info@wpex.nl
  • Plasmans, Dr. C.M.T.   [CR]

    orthopedisch chirurg np
    Partner OEC Amsterdam, DC-klinieken, Tesselschadestraat 4, 1054 ET Amsterdam06-46839600 / 06-50500549info@oecamsterdam.nl / chris@plasmans.com
  • Porro, dr. G.L.   [CR]

    Oogarts
    B.V. Oogheelkunde Porro/Amphia Ziekenhuis, Breda076-5952281gporro@amphia.nlwww.amphia.nl/patienten-en-bezoekers/zorgverleners/porrogl
  • van de Putte, Prof.dr. L.B.A.   [CR]

    reumatoloog
    Medisch Expertisecentrum Dekkerswald, Postbus 66, 6560 AB Groesbeekaccedix@iae.nl
  • Remijnse, Dr. P.   [BR/CR]

    psychiater
    Psyon-Landelijk expertise bureau voor psychiatrische diagnostiek & advisering, Postbus 69179 1060 CG Amsterdam088 – 600 31 31info@psyon.nlhttps://psyon.nl
  • van Roermund, P.M.    [CR]

    orthopedisch chirurg
    Neuro-Orthopaedisch Centrum, Prof. Bronkhorstlaan 10 3723 MB Bilthoven030-2294267info@noc.nlhttp://www.noc.nl
  • Schoutrop, J.L.M.   [BR/CR]

    psychiater
    Sionsweg 6, 6525 EB Nijmegenj.schoutrop@upcmail.nlhttp://www.vrijengevestigd.nl
  • Schüller, Dr. H.M.   [CR]

    orthopedisch chirurg
    Diaconessenhuis Leiden, Postbus 9650, 2300 RD Leidenschullerhansm@gmail.com
  • Sno, Dr. H.N.   [BR]

    psychiater
    Zaans Medisch Centrum, Postbus 210, 1500 EE Zaandamsno.h@zaansmc.nl
  • Stam, Prof.dr. H.J.   [CR]

    revalidatiearts
    Erasmus MC, Postbus 2040, 3000 CA Rotterdam010-7033180h.j.stam@erasmusmc.nl
  • Sturkenboom, drs. J.M.    [CR]

    orthopedisch chirurg
    Centraal Militair Hospitaalj.m.sturkenboom-4@umcutrecht.nl; info@justus.nl
  • Tilanus, J.J.D.   [BR/CR]

    psychiater
    St. Elisabeth Ziekenhuis, Hilvarenbeekseweg 60, 5022 GC Tilburg0623139800secretariaat-psychiatrie@etz.nl
  • Van der Veer, J.K.   [BR]

    psychiater
    DC Verzuimdiagnostiek/DC Expertise Centrum adres Tesselschadestraat 4, 1054 ET te Amsterdam 088-0062850expertises@dcklinieken.nl
  • Verhagen, Dr. W.I.M.   [CR]

    neuroloog
    Canisius Wilhelmina Ziekenhuis, Postbus 9015, 6500 GS Nijmegen024-3658765w.verhagen@cwz.nl
  • Verlooy, P.   [CR]

    neuroloog
    Postbus 3215, 2001 DE Haarlem023-5317633verlooy@kpnmail.nl
  • Vermeulen, M.B.M. drs.

    neuroloog
    Meander Medisch Centrum, Postbus 1502, 3800 BM Amersfoort033-8505050mbm.vermeulen@meandermc.nl
  • Verrips, Dr. A. (Aad)   [CR]

    neuroloog
    Canisius Wilhelmina Ziekenhuis, Postbus 9015, 6500 GS Nijmegen 024-3658765a.verrips@cwz.nl
  • Visser, Prof.dr. J.D.   [CR]

    orthopedisch chirurg
    Wilhelmina Ziekenhuis Assen, Europaweg-Zuid 1, 9401 RK Assenorthopedie@wza.nl
  • van Vugt, Prof.dr. A.B.   [CR]

    traumachirurg
    A.B. van Vugt expertise ongevalsletsel VOF06-51206561abvanvugt@planet.nl
  • Wiersma, P.H.    [CR]

    orthopeed
    Wilhelmina Ziekenhuis, Europaweg-Zuid 1, 9401 RK ASSEN0592-325555phwiersma@xs4all.nl
  • van der Wurff, dr. F.B.   [BR]

    psychiater
    DC Verzuimdiagnostiek/DC Expertise Centrum, Tesselschadestraat 4, 1054 ET, Amsterdam088-006 2850
  • Zick, Dr. R.E.F.    [CR]

    orthopedisch chirurg n.p. /medisch adviseur
    Vierwindenlaan 8, 5342 LC Ossama.zick@planet.nl
  • van der Zwan, A.L.    [CR]

    orthopedisch chirurg
    OLVG, locatie Oosterpark 9, 1090 HM Amsterdama.l.vanderzwan@olvg.nl
  • Zwart, H.J.J.    [CR]

    orthopedisch Chirurg
    Orthopedium, Olof Palmestraat 20, 2616 LS Delfthjj.zwart@xs4all.nl